Online kurzus a fenntarthatóságról – 2024 tavaszi szemeszter

február

hallgatóknak

Mi is pontosan a fenntarthatóság, és mit tehet ennek érdekében akár egy egyetemista? „Zölden” gondolkodsz vagy furdal a kíváncsiság a fenntarthatóság témáját illetően? Szeretnél olyan kurzusban részt venni, ahol különböző magyar egyetemek szakemberei oszthatják meg a tudásukat veled? Akkor itt a helyed!

Jelentkezz te is a Neptunban OIG-Fenntarthato tárgykóddal!

A 2023/24 tanév tavaszi szemeszterében 11 magyar egyetem közös munkájának gyümölcseként elindul a "Bevezetés a Fenntartható Fejlődési Célok (SDGs) kérdéskörébe" online fenntarthatósági kurzus. 3 kredites szabadon választható tárgyként érhető el, melyet a PTE mind a 10 karán tanuló magyar hallgató szíves figyelmébe ajánlunk.

Egy kurzus, ahol a hallgatók a saját ütemükben rugalmasan haladva, videós anyagok segítségével ismerhetik meg az ENSZ Fenntartható Fejlődési Keretrendszert.

További információ:

Navreczki Fanni Bianka